Traktör ve iş makinesi parçalarında Türkiye’deki uzantınız

Hakkımızda
Makine Yüksek Mühendisi Fikri Keleş, 1992 yılında Teknotrans'ı tamamen Avrupalı traktör ve iş makinesi üreticilerine hizmet vermek amacı ile kurmuştur.

Teknotrans, 1000 metre kare kapalı alana ve 350 metre karelik idare binasına sahiptir. Müşteri taleplerini karşılayabilmek için en son teknoloji ürünleri olan modern ölçüm ve malzeme laboratuarı cihazları ile donatılmış malzeme ve ölçü laboratuarını kurmuştur.

Müşterilerinin talepleri doğrultusunda giriş kontrolü yapılmamaksızın montaj hattına parça sevk ettiğinden, parça temizliği ve yağlama için özel tesis yaptırmıştır.

Tüm bu modern tesisi ve cihazları müşteri taleplerini karşılayacak şekilde kullanabilecek ve değerlendirebilecek konusunda iyi eğitim almış 20 kişilik uzman kadrolar oluşturmuştur. Şu anda traktör ve iş makineleri üreticileri olan Avrupalı müşterisinin taleplerini, konularında uzman 18 Türk üreticisi ile karşılamaktadır. Teknotrans kuruluş yılından itibaren her sene kendini geliştirerek büyüyen dünya ekonomisine ayak uydurmuş ve kendisini Avrupa'nın en büyük firmalarına kalitesi ile kabul ettirmiştir. Teknotrans 2008 yılında 7.2 milyon Euro ihracat hacmi ile kendi koymuş olduğu hedefleri dahi aşmıştır.

TEKNOTRANS, TRAKTÖR VE İŞ MAKİNELERİ ( hassas döküm, dövme, çelik, saç ve cam) İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ İŞ BAĞLANTILARI İÇİN TÜRKİYE' DEKİ ELİNİZ.

TEKNOTRANS, UZMAN EKİP KADROSUYLA PARÇALARI YÜKSEK KALİTEDE, İSTENİLEN ZAMANDA VE EN DOĞRU FİYATLA DİREK MONTAJ HATTINIZA SEVK EDER.